FAQ(Frequently Asked Questions)

Qubex Hub open beta????

• Dlaczego bazujemy na framer site?

• Czy planujemy wydawac gry na steam lub innych tego typu platformach?

• Czy mozna dolaczyc do Qvickly Studio?

• Kiedy oficjalne otwarcie Qvickly?

Otoz dlatego ze na framer site jest duzo prosciej stworzyc, updatetowac strone niz kodowac od początku samemu, a co najwazniejsze sa dobre zabezpieczenia dzieki czemu nie grozi Atak DDOS.

Poki co nie zapowiada sie na to abysmy wydali kiedykolwiek gry na steam, a jak juz to predzej na https://itch.io/.

Na dzien dzisiejszy nie, ale jezeli otworzymy rekrutacje po otwarciu qvickly to tak.

Otworzymy Qvickly kiedy bedziemy gotowi, a dokladnie dokonczymy rzeczy takie jak: gra, discord, grupa na roblox itd.